Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov

V dňoch od 18. do 25. januára sa uskutoční Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. Na linku https://www.fara-kezmarok.sk/blog/kairos-012-hladanie-jednoty-medzi-krestanmi/  si môžeme vypočuť podcast biblistu Františka Trstenského, kde sa zamýšľa nad tým, že rôzne rozdelenia, ktoré prišli do dejín Cirkvi, nie sú dôvodom na oslavu, ale na pokánie, ako aj nad tým, akým spôsobom je potrebné budovať jednotu kresťanov. Prajem Vám príjemné počúvanie.

KAIROS 012 – Hľadanie jednoty medzi kresťanmi

kairos episode 12 wide

V dňoch od 18. do 25. januára sa uskutoční Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov. V novej časti podcastu sa zamýšľam nad tým, že rôzne rozdelenia, ktoré prišli do dejín Cirkvi, nie sú dôvodom na oslavu, ale na pokánie, ako aj nad tým, akým spôsobom je potrebné budovať jednotu kresťanov. Prajem Vám príjemné počúvanie.

4.5